16 Ocak 2012 Pazartesi

O Ses Türkiye 15 Bölüm Düelloları 15 Ocak 2012

www.tips-fb.com
Acun ılıcalının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı ve her hafta sonu izlenme rekorları kıran o ses türkiye yarışması 15 Ocak 2012 15.Bölümü günün en çok izlenen programı olmayı tekrar başardı.

Dünkü o ses türkiye yarışmasında her jürinin ( Hadise, Murat boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar) 'ın 3er yarışmacısı kalmıştı.

Murat Boz

O Ses Türkiye 15 Ocak bölümünde Murat Boz ’un takımından Oğuz Berkay Fidan, Dicle Olcay ve Melis Kar yarıştı. Murat Boz’un takımındaki bir kişi telefon oylarıyla koruma altına alındı. Murat Boz kalan iki kişi arasından birin seçti ve diğer yarışmacı elendi.Telefon oylaması sonucu koruma altına alınan yarışmacı Oğuz Berkay Fidan oldu. Sonrasında Murat Boz Melis Kar ile yarışmaya devam edeceğinizi söyledi ve Dicle Olcay elendi.


Mustafa Sandal

Mustafa Sandal; takımındaki 3 kişiden birini eledi. 1 kişi de telefonlardan yapılan oylama sonrasında koruma altına alındı. İşte Mustafa Sandal’ın seçtiği isim;Telefon oylarıyla koruma altına alınan yarışmacı Cansu Ceren Gören oldu. Mustafa Sandal Bora Gölbaşı ile yoluna devam etmeyi seçti. Müge Yılmaz ise elendi.

Hadise

O Ses Türkiye 15 Ocak bölümünde Gizem Coşkun, Bihter Erkmen ve Gökhan Koç yarıştı. Hadise, takımından 1 kişiyi eledi. 3 kişinin yarıştığı bölümde bir kişi telefonla yapılan oylama sonucunda koruma altına alındı. Hadise, kalan 2 yarışmacıdan birini eledi. işte kazanan ve elenen isimler;Telefonla yapılan oylama sonucu koruma altına alınan isim Bihter Erkmen oldu. Sonrasında Hadise kalan bu iki kişiden Gökhan Koç ile yoluna devam etmeyi tercih etti. Gizem Coşkun ise elendi.

Hülya Avşar

O Ses Türkiye 15 Ocak bölümünde yarışan yarışmacılardan Hülya Avşar’ın takımındaki 3 kişiden biri elendi. 1 kişi de telefon SMS’leriyle yapılan oylama sonrasında koruma altına alındı. İşte Hülya Avşar’ın seçtiği ve elenen isimler;Hülya Avşar’ın takımında 15 Ocak bölümünde Merve Mete, Barış Ekmen ve Fatma İşcan yarıştılar. Telefon ile yapılan oylama sonucunda korumaya alınan yarışmacı Fatma İşcan oldu. Sonrasında Hülya Avşar Barış Ekmen ile yoluna devam etmeyi seçti. Merve Mete ise elendi.

O Ses Türkiye 15 Bölümü Düellolarını Full izlemek için...


9 Ocak 2012 Pazartesi

O Ses Türkiye 8 Ocak 2012 Reytingleri

www.tips-fb.com
O Ses Türkiye 'nin 08.01.2011 tarihinde yayınlanan o ses türkiye 14 bölümü ilk 100 program sıralamasında ikinci ve üçüncü sırayı paylaşıyor.

İlk sırada yer alan umutsuz ev kadınları dizisi 10.20, o ses türkiye ise 9.06 ve o ses türkiye başlıyor ise 7.34 izlenme payı ile 8 Ocak 2012 tarihinin en çok izlenen kanalı show tv olmayı başardı.

O Ses Türkiye ses yarışmasının ardından en çok izlenen programlar ise Çok Güzel Hareketler Bunlar ve Korcan Karar ile Ana Haber Bülteni diye sıralanıyor.O Ses Türkiye 15 Bölümü 'nde ise bu renytingin o ses türkiye finaline daha yaklaşmasından ötürü artması bekleniyor.


O Ses Türkiye 14 Bölüm Düelloları 8 Ocak 2012

www.tips-fb.com
O Ses Türkiye 14 Bölüm de sahneye her jürinin 4er yarışmacısı çıktı ve jüri üyeleri 4 kişilik grubundan seyircinin izleyicinin ve diğer jürilerin katkıları ile kendi vicdanı ile iyilerin kötüsünü eledi. 15 Bölümde ise her jüri üyesinin 3er kişilik kadrosu kalacak ve toplam şu anda son 12 kişi kaldı en sona kalan kişi ise o ses olacak...

8 Ocak 2012 tarihinin o ses türkiye 14 bölümünde elenen yarışmacılar;

1 ) O Ses Türkiye'ye bu gece veda eden isimler belli oldu. İlk olarak Hülya Avşar'ın ekibi sahnedeki yerini aldı. Gecede son ikiye kalan Şahin Giray yarışmaya ilk veda eden isim oldu.

2 ) Hadise'nin takımında ise büyük heyecanla bekleyiş Elif şengül'ün elenmesiyle son buldu. Elif şengül, sahneye çıkan ilk yarışmacı olurken son ikiye kalmaktan kurtulamadı ve O Ses Türkiye'yer veda etti.

3 ) Murat Boz'un ekibinde de 4 isim sahne aldı. Bu yarışmacılardan son ikiye kalan Ayça Aral, geceye veda eden isim oldu. Böylelikle Murat Boz'un takımında da elenen isim eblli oldu.

4 ) Mustafa Sandal'ın ekibinde de geceye veda eden isim belli. Son ikiye kalan Nursena Öktem, O Ses Türkiye'ye veda etti.

O Ses Türkiye 14 Bölümü Düellolarını Full izlemek için...


8 Ocak 2012 Pazar

O Ses Türkiye Hadisenin Kendi Ekibi ile Yaptığı Düet 8 Ocak 2012

www.tips-fb.com
O Ses Türkiye 8 Ocak 2012 tarihinde yayınlanan o ses türkiye 14 Bölümü ile pazar gecesi izlenme rekorları kırmaya devam etti. Sırayla Hülya Avşar, Hadise, Murat Boz ve Mustafa Sandal 'ın yarışmacıları birbirleri ile düello yaparak tekrardan elemeye geçildi.

Elemeler yarışmacılar arasında yapıldı fakat göze çarpan daha güzel şeylerde vardı.Bu hafta jüri üyeleride sahneye çıkarak şarkı söylediler. Bana göre en güzeli ise Hadisenin kendi ekibi ile yaptığı düet oldu.Az sonra bu düeti izleyebilirsiniz...

O Ses Türkiye 13 Bölüm Düello Videoları

www.tips-fb.com
Pazar günlerinin en çok izlenen programı o ses türkiye yarışması 01.01.2012 tarihindede izlenme rekorları kırmaya devam etti.2012 yılının ilk haftasında o ses türkiye yarışması tüm günün en çok izlenen programı oldu.Acun Ilıcalının yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı Hadise, Murat boz, Mustafa sandal ve Hülya avşarın jüriliğini paylaştığı o ses türkiye düello 'ları en çok izleyicinin beğendiği kendi içinde yorumladığı bir program.

O Ses Türkiye 13 Bölümü sayfamızdan izleyebilirsiniz.O ses Türkiye 14 Bölüm videosunu da bu gece sizlerle paylaşacağız.