10 Ekim 2011 Pazartesi

O Ses Türkiye 1.Bölüm Videoları izle

www.tips-fb.com
O Ses Türkiye ilk bölümü sonunda yayınlandı. Acun Ilıcalının sunuculuğunu yaptığı o ses türkiye 'de Hadise, Murat Boz, Mustafa Sandal ve Hülya Avşar Jüri olarak boy gösterdi. Birbirinden güzel seslerle jüri karşısına geçen yarışmacılar sesleri ile jüri ekibini zorladı.

İlk bölümü ile milyonların karşısına çıkan o ses türkiye show tv de o saat içinde en çok izlenen kanal oldu ve buda o ses türkiye nin acun ılıcalının bir okadar başarılı bir yarışma sergilediğini gözler önüne koydu. O Ses Türkiye 2 Bölüm önümüzdeki hafta sizlerle.

Şimdi sizlerle o ses türkiye yarışmasında ekranlara gelen birbirinden güzel seslerin videolarını sizlerle paylaşıyorum...

Yarışmada en çok göze çarpan ise 4 jüri üyesinin; Hadise, Hülya Avşar, Mustafa Sandal ve Murat Boz 'un birbirleri ile kıyasıya rekabeti. Yarışmacılar için yapılan bu rekabet izleyicide hem güldürüp hemde eğlenceli vakit geçirmesine sebep oluyor.


Neylan ve Serhat - Dance Me To The And of LoveHuda Nached - Something's Got a Hold On MeErman Taylan -YaniAfak Algan - Kurşun Adres Sormaz KiDilan Elçi - Ya SonraBuse Türker - Bu Böyle


Not :En iyi yarışmacıların Videoları Eklenmiştir.